2016 Cannes Film Festivali’nin En Güzel Saç ve Makyaj Stilleri

Bu Gece Müze Ziyaretleri Ücretsiz!
18 Mayıs 2016
Kaçak Kazı İhbarı Ülkemize Kazandırdı
18 Mayıs 2016

Oscar ödüllerinden sonra en prestijli festival olarak görülen ve bu yıl 69.’su düzenlenen 2016 Cannes Film Festivali’nin açılışı görkemli bir davetle yapıldı.

2 hafta boyunca devam edecek Cannes 2016’da ünlülerin adeta birbirleriyle şıklık ve güzellik yarışında olduğu kırmızı halıda yine göz kamaştırıcı kareler oluştu. Bu yıl daha çok doğal ve sade görünümlerle karşımıza çıkan ünlülerin en güzel saç ve makyaj stillerinden seçmeler sizlerle…

1. Julia Roberts: Sarışın doğal buklelerini doğal bir dumanlı makyajla kusursuzlaştıran Julia Robert, koyu kirpikleriyle dikkatleri üzerine çekti.

Julia-Roberts

2. Eva Longoria: Bir örgü edasıyla saçlarının önünü büklüm büklüm toplayan Eva Longoria, ışıltılı ve doğal makyajıyla sade şıklığı yakalamış.

Eva Longoria

3. Bella Hadid: Şık ve pürüzsüz at kuyruğuyla adeta kırmızı halıyı sallayan Hadid, uçuk pembe dudakları ve göz makyajıyla geceye katıldı.

Bella Hadid

4. Amal Clooney: Eşi George Clooney ile katıldığı gecede yana attığı koyu buklelerini klasik kırmızı bir ruj ile ortaya çıkaran Amal, gözlerini eyeliner eşliğinde gölgeli bir makyajla öne çıkaranlardandı.

Amal Clooney

5. Cheryl: Işıltılı saçlarını kusursuz bir düzlükte bırakan Cherly de modaya uyarak doğal görünümlü bir makyajı seçerken kirpiklerini ve göz şeklini vurgulamak isteyenlerden oldu.

Cheryl

6. Julianne Moore: Saçlarını salaş bir şekilde alttan topuzla toparlayan Moore, dramatik bir dokunuşla alnının bir kısmını kapatırken yüzünün güzelliğini ışıltılı ve açık tonlu bir makyajla öne çıkarmış.

Julianne Moore

7. Blake Lively: Zarif tarzı ile her zaman önde olan Lively, doğal toplanmış atkuyruğunu yanlara döktüğü saçlarla süslemiş. Pembe rujundan vazgeçmeyen Lively de sadeliğini kirpikleriyle süsleyenlerden.

cannes 2016

8. Victoria Beckham: Maskulen tarzın Dünya’daki en iyi temsilcilerinden Victoria Beckham, 2016 Cannes Film Festivali Kırmızı Halı geçişinde kendi tasarımı olan, siyah bir tulumla boy gösterdi. 2016 makyaj trendlerinden dumanlı göz makyajıyla ve salaş toplanmış topuzuyla sade bir şıklığı yansıtan Victoria, her zamanki gibi siyah&beyazdan vazgeçemeyeceğini de bir kez daha göstermiş oldu. 

Fashion designer Victoria Beckham poses for photographers upon arrival at the screening of the film Cafe Society and the Opening Ceremony at the 69th international film festival, Cannes, southern France, Wednesday, May 11, 2016. (AP Photo/Joel Ryan)

Yorumunu bizimle paylaş

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir