Aşık Olacağınız “5” Koku

Vizyona Girmesi Heyecanla Beklenen Filmler
1 Mayıs 2016
Zor Lekelerle Başa Çıkmanın Yolları
2 Mayıs 2016

Siz de klasiklerin dışına çıkamayıp, yıllarca kendinizle bağdaşmış parfümleri kullananlardan mısınız? Bir ortama girdiğinizde kendiniz için “o” geldi dedirtiyorsanız yıllardır aynı parfümü kullanıyor olabilirsiniz. Kişinin kendine uygun parfümü bulması ne kadar zorsa zamanla ondan vazgeçecek duruma gelmesi de o kadar zordur. Siz de yeni koku deneyimlerine hayır diyenlerdenseniz sizin için bir araya getirdiğimiz “5” klasik kokuya bir göz atın deriz.

  1. Giorgio Armani Code EDP 

Armani

 

Armani Code’un bu şık tasarımlı şişesi içerisinde portakal, zambak, bal, yasemin esanslarını barındırmaktadır. Kalıcılığı ile yıllar içerisinde klasikleşmiş bir kadın parfümü olmuştur.

  1. Coco Chanel Noir EDP 

Coco Chanel Noir

Coco Chanel Noir elegan tılsımı ile yıllardır kendinden söz ettiren bir kadın parfümüdür. Greyfurt, bergamot, gül ve burbon vanilyasının mükemmel birleşimiyle kadınların vazgeçemediği en etkili kokulardan birisidir.

  1. Bvlgari Rose Essentielle 

Bvlgari Rose Essentielle

Tutkunun simgesi olan gül, şişenin içerisine girdiğinde Bvlgari Rose Essentielle’e saflığın ve zerafetin anlamını kazandırmıştır. Gülün o efsanevi kokusuna yaseminin zarif hafifliği, böğürtlenin meyveli notaları ve menekşe yapraklarının rafine tonları birleştiğinde ortaya vazgeçilmez bir koku çıkmıştır.

  1. Jadore Dior

jadore dior

Mandalina, Champaca Çiçekleri, Sarmaşık, Afrika Orkidesi, Gül, Menekşe, Şam Eriği, Horozibiği Ağacı ve Böğürtlen Miski notalarının karışımıyla güven ve şehvet duygusunu buram buram hissettiren Jadore Dior, ışıltılı, çiçeksi, duyarlı ve tapılacak kadının parfümüdür.

  1. Carolina Herrera 212 Sexy EDP 

Carolina Herrera 212 Sexy

Carolina Herrera 212 Sexy, ana maddesi mandalin, hemame ve çeşitli çiçeklerin özsuları olan ve kalıcılığını karanfil, tarçın ve bergamot ile tamamlamış hoş ve etkileyici bir kadın parfümüdür.

Yorumunu bizimle paylaş

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir