Maldivler’e Yeni Lüks Resort Açıldı

Yaşar Nuri Öztürk Vefat Etti
23 Haziran 2016
Gülşen Ve Ozan Çolakoğlu Bebek Bekliyor
23 Haziran 2016

Maldivler’e gitmek hemen herkesin seyahat planının bir köşesinde durur. Muhteşem suları, büyüleyici atmosferi ile tam olarak herkese “vov” dedirten adalar Hint Okyanusu alanında bulunuyor. Hint Okyanusu üzerinde 1100 kadar ada mevcut ve uçakla bunların üzerinden yolculuk yapıp bazı uğrak yerlerinde keyifli bir tatil için konaklamak muhteşem bir haz.

 Private-Island,-Amari-Havodda-Maldives-t

Her ne kadar 2030’lu yıllardan itibaren doğal yaşamı korumak için bu bölgelere insan kabul edileyeceği söylense de Maldivler’e Ocak 2016 itibariyle muhteşem, yeni bir resort hotel yapıldı. Amari Havodda Maldives her birinin ayrı kumsalı ve deniz üstü villaları şeklinde inşa edilen bu yerde 120 villa bulunuyor.

Amari-Havodda-Maldives-Overwater-Villa-Terrace-z

Akla hayale sığmayacak şekilde uzayıp giden konfor listesinde, muhteşem sağlık ve rahatlama ekipmanları, birbirinden ünlü aşçıların leziz yemek menüleri, sportif aktiviteler ve doğanın keyfini doyasıya yaşama şansı bu lüks yerde hayat buluyor.

1 gecesi yaklaşık 554 dolar olan bu yer, daha çok balayı için romantik ve doğal bir yerin harmonisi olarak turistler tarafından tercih ediliyor. Siz de hayatınızda böyle bir yerde böyle bir lüksü tatmak istiyorsanız, bu ücreti gözden çıkarmalısınız…

Yorumunu bizimle paylaş

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir