Oya Aydoğan’ı Kaybettik

Burcunuza Uygun Koku Türleri
13 Mayıs 2016
İETT Doğaseverleri Yine Unutmadı
15 Mayıs 2016

Oya Aydoğan’dan yürek burkan haber geldi. Aort damarının yırtılması üzerine hastaneye kaldırılan ve bir haftadır tedavi gören ünlü oyuncu Oya Aydoğan (59) bu sabah 7.15’te yaşamını yitirdi.

Acı haberi hastane yönetimi şu açıklamayla duyurdu;

“07 Mayıs 2016 Cumartesi gecesi, hastanemiz acil servisine “Akut Asendan Aorta Diseksiyonu” tanısı ile başvurmuş, ameliyat edilmiş ve sonrasında yoğun bakımımızda tedavi altına alınmış olan Sayın Oya Aydoğan’ın sağlık durumu, 14 Mayıs 2016 Cumartesi günü saat 23.00 itibarı ile artan beyin ödeminin sonucu olarak daha da bozulmuş, hastamızın tansiyon düşüklüğü tedaviye yanıt vermeyen şekilde seyir göstermeye başlamıştır. Yapılan tüm müdahalelere rağmen, maalesef hastamız 15 Mayıs 2016 Pazar günü sabaha karşı saat 07.15’te vefat etmiştir.”

Oya Aydoğan Kimdir?

Aydoğan, 10 Şubat 1957 tarihinde Erzincan’da doğdu. Ortaokulu zamanının Fransız kız ortaokulu olan St. Pulchérie‘ de okuyup liseye de St. Michel‘de devam etmiştir. Beyazperdeye 1976 yılında giren Oya Aydoğan, hayatı boyunca pek çok film, dizi ve programda ekranlarda boy göstermiş, hayat dolu ve başarılı kişiliğiyle sevilen sanatçılardan olmuştur. Aydoğan aynı zamanda 1989 doğumlu Gurur Aydoğdu isimli bir erkek çocuk annesidir.

Bizler de okursun.com ailesi olarak ünlü oyuncuya Allah’tan rahmet, tüm sevenlerine başsağlığı dileriz.

Yorumunu bizimle paylaş

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir