Sahip Olduğu Steam Oyunlarıyla Rekor Kıran Çocuk

Nutella Yiyen Kedi
1 Temmuz 2016
Sağlığınızla İlgili Küçük Tüyolar
2 Temmuz 2016

Bilgisayar oyunları bir tutkudur. Ancak bazı oyun severler için bu tutkudan öte bir saplantıya dönüşebilir ve hırsları uğruna akla hayale gelmeyecek oyun rekorları kırabilirler. Steam’deki PalmDesert gibi…

Steam kullanıcılarının hepsinin bir oyun seviyesi vardır. Profil sayfasından kontrol edilebilen bu seviye; sahip olunan oyunlar, başarılar, alınan rozetler gibi etkenlerle yükseliyor. Ancak PalmDesert isimli bir Steam kullanıcısı 1000. seviyeyi geride bırakarak adeta Steam’e meydan okumuş ve rekor kırmış.

35 yaşında olduğu söylenen ve Japonya’da yaşayan bu kişi, Steam’deki oyunların yarısından fazlasına sahip olmuş durumda. Steam’de toplam 9514 oyun varken PalmDesert’in oyunlarının sayısı tam olarak 5029 ve 3372 adet indirilebilir içeriği bulunuyor.

Japon kullanıcının hesabın şu anki değeri 17.787$ olarak söyleniyor. PalmDesert kullanıcısının seviyesine en yakın kullanıcı ise 993. seviyede. Rakamların ne denli uçuk olduğunu öğrenebilmek için kendi profillerinizi ya da arkadaşlarınızın Steam profillerini inceleyerek kararı siz de verebilirsiniz.

Yorumunu bizimle paylaş

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir